14:17 19.08.2024

Німецькі військові відпрацюють швидке перекидання техніки та живої сили в рамках навчання в Литві

1 хв читати
Німецькі військові відпрацюють швидке перекидання техніки та живої сили в рамках навчання в Литві

Військовослужбовці німецької бригади підвищеної пильності на навчаннях у Литві відпрацюють швидке перекидання техніки і живої сили на східний фланг НАТО, повідомила в понеділок пресслужба міністерства національної оборони Литви.

"19-22 серпня військова техніка 21 бригади німецької бригади підвищеної пильності рухатиметься литовськими дорогами від польського кордону до полігону в Пабраде (місто на сході Литви - "ІФ-У"). Німецька бригада перекине до Литви сухопутними та морськими шляхами понад 650 одиниць військової техніки, яка до 8 вересня візьме участь у навчаннях Grand Eagle-2/24", - ідеться в повідомленні.

"Мета навчань - якнайшвидше перекидання до Литви підрозділів бригади німецької армії з метою забезпечення захисту східного флангу НАТО. Це навчання, яке дає змогу визначити, наскільки швидко німецька армія зможе перерозподілити свої сили та зробити внесок у захист територіальної цілісності Литовської Республіки, а також допомагає підтримувати високий рівень боєготовності в підрозділах", - інформує пресслужба.

Бригада підвищеної пильності, що налічує близько 4 тис. солдатів, входить до сил швидкого реагування армії Німеччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА