13:56 07.08.2024

Київ передав 112 бригаді ТРО 1200 БПЛА і 60 автомобільних систем РЕБ - Кличко

1 хв читати
Київ передав 112 бригаді ТРО 1200 БПЛА і 60 автомобільних систем РЕБ - Кличко
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/3358

Столиця передала бійцям 112 окремої бригади тероборони Києва 1200 безпілотників різних типів і 60 автомобільних систем РЕБ, частина з них уже поїхала на фронт, повідомив мер Віталій Кличко.

"Іще 1200 БПЛА різних типів і 60 автомобільних систем РЕБ, частина з яких уже поїхала на фронт, передали від громади столиці бійцям 112 окремої бригади тероборони Києва. Раніше, наприкінці травня, у день шостої річниці заснування 112 бригади, бійці отримали від столиці понад 800 дронів різних типів", - написав Кличко у своєму телеграм-каналі в середу.

За словами мера, від початку 2024 р. Київ виділив з бюджету на оснащення бригади 400 млн грн.

"Від перших днів повномасштабного вторгнення військові 112 бригади боронили Київ на броварському й гостомельському напрямках. Потім билися з ворогом у Бахмуті. Сьогодні воюють на Донбасі, харківському та херсонському напрямках", - додав Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА