Інтерфакс-Україна
05:11 02.08.2024

Щонайменше 30 людей загинули через тайфун "Гаемі" в китайській провінції Хунань

1 хв читати
Щонайменше 30 людей загинули через тайфун "Гаемі" в китайській провінції Хунань

Зливові дощі та повені, спричинені тайфуном "Гаемі", призвели до загибелі щонайменше 30 осіб і залишили зниклими безвісти 35 осіб у восьми містах південної китайської провінції Хунань, повідомило в четвер CNN із посиланням на державне інформаційне агентство Сіньхуа.

У четвер рятувальники дісталися восьми міст, які з минулої неділі були відрізані від зовнішнього світу через зруйновану інфраструктуру та електромережі.

"Станом на 12:00 1 серпня дороги, електрика і зв'язок у восьми містах міста Цзисін, які найбільше постраждали від тайфуну "Гаемі", здебільшого відновлено, а пошуково-рятувальні роботи значно просунулися", - підтвердила "Сіньхуа" місцева влада.

Рятувальні операції все ще тривають, повідомила місцева влада.

У зв'язку з сильною повінню в провінції Хунань Китай підвищив рівень реагування на надзвичайні ситуації, щоб краще підтримати місцеві зусилля з ліквідації наслідків стихійного лиха і забезпечити базову безпеку життя постраждалих людей, повідомило в четвер Міністерство з надзвичайних ситуацій країни.

Тайфун "Гаемі" обрушився на Китай увечері в четвер 25 липня, його швидкість вітру сягала 110 км/год. За прогнозами синоптиків, кількість опадів може становити від 150 до 250 мм, а у високогірних районах і на узбережжі - до 400 мм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помер нардеп фракції "Слуга народу" Кабанов

Свириденко: Якщо не буде масованих атак, то з вечора 15 січня буде поліпшення графіків електропостачання в Києві

Перші кошти з EUR90 млрд Україна зможе отримати в квітні - Домбровскіс

Рада призначила Шмигаля першим віцепрем'єр-міністром — міністром енергетики

У Києві зафіксовано влучання ворожого БпЛА на подвір'ї приватного домоволодіння – КМВА

Бюджет Міноборони втратив 300 млрд грн, потрібен аудит фінансів для відповіді на запитання виплат військовим – міністр

Київ був зовсім непідготовлений до викликів ОЗП в умовах війни – Шмигаль

Голосування за склад Нацради з питань молоді проходить в "Дії"

Єврокомісар Кос: Надання Україні фінпідтримки на EUR90 млрд пов’язане з реформами

Конкретні терміни переходу Києва на погодинні графіки відключень е/е з екстрених поки що відсутні – Пантелеєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА