Інтерфакс-Україна
16:19 30.07.2024

Понад 90 людей загинули в Індії через зсуви ґрунту

1 хв читати

Проливні дощі в індійському штаті Керала призвели до сходження зсувів, у яких загинуло щонайменше 93 особи, повідомляє у вівторок The Economic Times із посиланням на місцеву владу.

Ще 128 осіб дістали травми різної тяжкості.

Головний міністр Керали Пінараї Віджаян повідомив, що рятувальники "витягли 93 тіла, але кількість загиблих може збільшитися".

Раніше у вівторок повідомляли про 56 загиблих.

У штаті оголошено дводенну жалобу.

Прем'єр Індії Нарендра Моді написав у соцмережі Х, що "засмучений повідомленнями про зсуви ґрунту в частинах округу Ваянад". "Мої думки з усіма тими, хто втратив своїх близьких, молюся за всіх постраждалих", - зазначив він.

Моді додав, що зараз тривають рятувальні операції.

Прем'єр також поговорив із головним міністром Керали Пінараї Віджаяном і пообіцяв йому будь-яку допомогу з боку центральної влади.

Найсильніше у штаті постраждав округ Ваянад. Там пошуково-рятувальні роботи проводять представники Національного управління з ліквідації наслідків стихійних лих Індії (NDRF), пожежники і поліцейські. Вдалося врятувати близько 100 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА