12:28 30.07.2024

Додсесія вступних іспитів до магістратури відбудеться з 31 липня до 14 серпня - УЦОЯО

1 хв читати
Додсесія вступних іспитів до магістратури відбудеться з 31 липня до 14 серпня - УЦОЯО

Додаткова сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) стартує 31 липня і триватиме до 14 серпня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

"Завтра, 31 липня, для понад 22 тисяч вступників розпочнеться додаткова сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Триватиме вона до 14 серпня", - йдеться в повідомленні пресслужби УЦОЯО у вівторок.

Зазначається, що за запрошеннями, які розміщені в кабінетах учасників вступних іспитів, вступники вже знають дату, час і місце проходження тестування, тож можуть заздалегідь спланувати маршрут і потурбуватися про те, щоб вчасно дістатися до пункту тестування.

Повідомляється, що початок проведення вступного іспиту під час першої зміни - 10:00, другої - 15:00, а допуск до пункту тестування розпочнуть за 30 хвилин і припинять за 10 хвилин до початку іспиту.

В УЦОЯО розповіли, що інформацію про результати додаткової сесії за шкалою 100-200 балів буде розміщено в кабінетах учасників 20 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА