19:24 25.07.2024

Уряд погодив призначення нового голови "Укрвугілля"

1 хв читати

Кабінет Міністрів України погодив призначення виконувачем обов'язків директора державного підприємства "Укрвугілля" Олексія Старостенка.

Відповідне рішення закріплено розпорядженням №681-р від 23 липня 2024 року, текст якого оприлюднено на урядовому порталі.

Із жовтня 2023 року в.о. глави "Укрвугілля" працювала Юлія Кочаток, яка змінила на цій посаді Олександра Хейла.

"Укрвугілля" створено наказом Міністерства енергетики 2020 року, його напрями діяльності - закупівля вугілля та його постачання генкомпаніям та іншим споживачам, експортно-імпортні операції з вугільною продукцією та участь у формуванні паливного балансу держави.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

Теракт у Івано-Франківську готували два підлітки на замовлення РФ, під час транспортування вибухівки один загинув, другий отримав поранення – Нацполіція

У Києві оцифрували документи Софійського собору та заповідника "Софія Київська" – КМДА

Угорщина подовжує блокувати продовження індивідуальних санкцій для РФ, наполягаючи на виключенні деяких імен із списку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА