Інтерфакс-Україна
07:32 24.07.2024

У Чорному морі два ракетоносії "Калібрів" із загальним залпом до 12 ракет

1 хв читати
У Чорному морі два ракетоносії "Калібрів" із загальним залпом до 12 ракет

Російський окупаційний флот вивів на бойове чергування в Чорне море 2 ракетоносії "Калібр", загальний залп яких становить до 12 ракет, водночас в Азовському та Середземному морях носії "Калібр" відсутні, повідомляють Військово-морські сили ЗСУ у вівторок уранці.

"У Чорному морі 4 ворожі кораблі, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 12 ракет; в Азовському морі 2 ворожі кораблі, носії крилатих ракет "Калібр" відсутні; у Середземному морі 1 ворожий корабель, носії крилатих ракет "Калібр" відсутні", - ідеться в повідомленні.

За даними ВМС, за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: у Чорне море - 2 судна; в Азовське море - 6 суден, із них 4 рухалися з протоки Босфор.

 

 

 

ОСТАННЄ

На Нікопольщині від ворожих обстрілів постраждала літня жінка, є пошкодження цивільної інфраструктури

На фронті за добу відбулося майже 70 боїв, найбільше на покровському напрямку

Бійці "Азову" взяли в полон трьох російських окупантів на торецькому напрямку

Волц: Угода з копалин буде укладена найближчим часом

Єврокомісар з питань оборони вважає, що заборона вступу України до НАТО полегшує Росії планування агресії

Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним у переговорах щодо досягнення миру в Україні

Зеленський заслухав доповідь Сирського щодо ситуації на фронті

Кількість загиблих внаслідок вибуху в іранському порту Бандар-Аббас зросла до 28 чоловік

Українська ППО за тиждень знищила 841 повітряну ціль

Троє цивільних загинуло, четверо зазнали поранень у Костянтинівці через бомбардування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА