Інтерфакс-Україна
08:08 16.07.2024

Камала Гарріс запросила на дебати потенційного віцепрезидента Трампа

2 хв читати
Камала Гарріс запросила на дебати потенційного віцепрезидента Трампа

Віцепрезидент США Камала Гарріс привітала сенатора Джея Ді Венса з обранням на посаду заступника колишнього президента Дональда Трампа і запросила його на теледебати, передає Politico.

У телефонному зверненні Гарріс висловила сподівання, що вони (з Ді Венсом - ІФ-У) зможуть зустрітися на віцепрезидентських дебатах, запропонованих телеканалом CBS News.

Очікується, що Гарріс і Венс зустрінуться на дебатах пізніше вже цього літа. Кампанія Байдена погодилася на проведення дебатів на CBS, які мають відбутися або 23 липня, або 13 серпня. Кампанія Трампа не відхилила запрошення, але прийняла запрошення Fox News на дебати віцеспікерів.

"Ми знаємо, що Дональду Трампу потрібен помічник. Він не хоче партнера по керівництву. Він не хоче ще одного Майка Пенса, і я думаю, що це зрозуміло", - сказала Гарріс у коментарі виданню.

За словами чиновниці, важливим критерієм буде те, чи будуть вони абсолютно лояльними до Трампа, "незважаючи на країну, присягу або, відверто кажучи, американський народ?"

"Я маю намір бути в студії CBS... у липні або серпні. І подивимося, чи з'явиться інша сторона. Я готова виступити з доказом - кого б він не вибрав, хто б це не був", - зазначила Гарріс.

Як повідомлялося, експрезидент і кандидат на посаду президента США від Республіканської партії Дональд Трамп обрав сенатора від штату Огайо Джея Ді Венса кандидатом у віцепрезиденти.

Вибори президента США заплановано на 5 листопада 2024 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС засудив Януковича до 15 років заочно за заволодіння угіддями Сухолуччя

Водопостачання в Києві планується до відновлення до кінця дня

РФ з жовтня-2025 пошкодила 8,5 ГВт енергогенерації України, потрібно допомоги на $1 млрд – міністр економіки

У Києві допомогу людям надають 1,1 тис. соцпрацівників - Улютін

На Київщині внаслідок нічного обстрілу пошкоджені 15 обʼєктів цивільної інфраструктури — ОВА

Прокуратура відреагувала на заяви мера Дрогобича про "тиск через мобілізацію"

НАБУ спростовує інформацію про нібито викриття корупційних схем навколо закупівлі винищувачів Rafale

Трамп запросив на "Раду миру" щодо Гази 49 країн, зокрема Україну — ЗМІ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА