19:06 21.02.2025

Лише 7% українців припускають проведення мирних переговорів без України – соцопитування

2 хв читати
Лише 7% українців припускають проведення мирних переговорів без України – соцопитування

До 81% зросла частка українців, які виступають за пошук компромісного рішення на переговорах з припинення російсько-української війни із залученням інших країн, натомість частка тих, хто виступає за продовження війни до звільнення усіх окупованих територій України і для кого переговори неприйнятні, знизилася до 11%, свідчать результати дослідження, проведенного Соціологічною групою "Рейтинг" 20-21 лютого 2025 року.

При цьому на питання, чи підтримують вони проведення прямих переговорів США та РФ щодо припинення війни без участі України, лише 7% відповіли ствердно, а 91% заявили про неприйнятність таких перемовин.

64% опитаних підтримують проведення прямих переговорів України з РФ щодо припинення війни, не підтримують 32%.

Лише 17% опитаних вважають, що можлива нормалізація стосунків США та РФ позитивно вплине на Україну; 63% респондентів вважають, що негативно. Іще менше вважають, що така нормалізація позитивно вплине на ЄС (15%), протилежної думки 54% опитаних. Натомість, 25% вважають, що така нормалізація позитивно вплине на США, а 53% - що на РФ (протилежної думки 32% і 16% відповідно, решта вважають, що ніяк не вплине чи утруднилися з відповіддю).

Тільки 2% респондентів вважають, що Україна повинна погодитись на припинення вогню без будь-яких умов, 11% протилежної думки, а переважна більшість - 83% - заявили, що погодитись має, але лише за умови надання Україні гарантій безпеки.

Опитування проводилося методом CATI на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед 1200 респондентів від 18 років в усіх підконтрольних уряду регіонах, де є український мобільний зв'язок. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення, результати зважені з використанням актуальних даних Державної служби статистики України. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 - не більше 2,8%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА