21:56 10.01.2025

У Києві перевірили стан укриттів

1 хв читати
У Києві перевірили стан укриттів

Голова київської міської військової адміністрації (МВА) Тимур Ткаченко перевірив стан укриттів у місті.

"Перевірив стан укриттів і хід робіт зі створення нових захисних споруд у різних районах Києва. Загроза атак не зникає, і столиця залишається під прицілом. Тому облаштування укриттів - це не питання бажання чи зручності, а базова потреба, яку не можна ігнорувати. Безпека жителів має бути в пріоритеті", - написав він у телеграмі.

За його словами, роботи (з облаштування укриттів - ІФ-У) тривають у школах, садочках і житлових будинках. Нові укриття дозволять учням навчатися навіть під час тривог, а відремонтовані підвали стають більш придатними для людей. Але цього поки що недостатньо.

Очільник МВА зазначив, що протягом трьох років повномасштабного вторгнення виявилося безліч проблем, зокрема, закриті укриття, відсутність умов для тривалого перебування, недоступність для маломобільних людей. "Це не просто недоліки - це реальні ризики для життя", - зазначив він.

"Тут потрібна системна робота, і вона має бути злагодженою на всіх рівнях. Якщо де-небудь буде збій, це може коштувати комусь здоров'я або життя. Люди повинні знати, де їхнє найближче укриття, і мати реальну можливість скористатися ним, без жодних "але", - наголосив Ткаченко, додавши, що всі мають працювати чітко і без зривів, щоб безпека кожного стала нормою, а не привілеєм.

 

 

 

ОСТАННЄ

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА