Інтерфакс-Україна
09:46 25.11.2024

Акредитацію ЗСУ мають 7,8 тис. представників ЗМІ - Сирський

1 хв читати
Акредитацію ЗСУ мають 7,8 тис. представників ЗМІ - Сирський
Фото: https://t.me/osirskiy/

Акредитацію Збройних сил України наразі мають близько 7 тис. 800 представників іноземних та українських медіа, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

На зустрічі з українськими та зарубіжними журналістами він поінформував їх про перебіг бойових дій, розповів про заходи зі стабілізації ситуації на сході України, а також про значення Курської операції та ситуацію на цьому напрямку.

"В умовах відбиття широкомасштабної збройної агресії рф робота журналістів складна й часто пов'язана з ризиком для життя. Але це не зупиняє професіоналів своєї справи", - зазначив Сирський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА