Інтерфакс-Україна
14:39 08.12.2025

Депутат Дніпровської міськради оформив фіктивне відрядження і понад два тижні відпочивав у Греції - Нацполіція

1 хв читати
Депутат Дніпровської міськради оформив фіктивне відрядження і понад два тижні відпочивав у Греції - Нацполіція
Фото: https://t.me/UA_National_Police

Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, який оформив фіктивне відрядження і понад два тижні відпочивав у Греції, повідомляє Національна поліція України.

"У червні 2023 року депутат Дніпровської міської ради, який одночасно очолює районну адміністрацію міста, оформив службове відрядження із завідомо неправдивими даними щодо його мети та маршруту", - йдеться в повідомленні Нацполіції в телеграм-каналі в понеділок.

За інформацією поліції, під виглядом поїздки до Угорщини для офіційних зустрічей він перетнув державний кордон, після чого вирушив до Австрії, а згодом — на острів Родос у Грецькій Республіці, де понад два тижні перебував із родиною на відпочинку, не виконуючи жодних службових завдань.

"Виїзд з України посадовець здійснив на підставі документів, що містили недостовірні відомості", - зазначається в повідомленні.

На основі зібраних доказів слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

Оновлена комісія першого конкурсу на нову генпотужність збереться на засідання 30 грудня після перерви з квітня

У Харкові попри війну зросла кількість ФОПів, податкові пільги для підприємців виправдали себе –Терехов

Свириденко: Понад 50% озброєння у війську - українського виробництва

ВАКС продовжив строк досудового розслідування у справі НАЕК "Енергоатом" до 10 серпня 2026 року

РФ завербувала 202 індійців для війні в Україні, більшість повернулися додому, 50 досі воюють – Третій армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА