Інтерфакс-Україна
21:22 01.10.2025

Кабмін дозволив військовим переводитись між ЗСУ та Нацгвардією

1 хв читати
Кабмін дозволив військовим переводитись між ЗСУ та Нацгвардією

Кабінет міністрів України за поданням Міністерства оборони ухвалив рішення щодо спрощення процедури переведення військових до інших частин, повідомив глава Міноборони Денис Шмигаль.

"Сьогодні Уряд за поданням Міністерства оборони ухвалив рішення, які стосуються переведення військовослужбовців до інших військових частин. Унормовуємо порядок реагування командирів на кадрові переведення. Мінімізуємо випадки ігнорування або затягування рішень", - написав він у телеграмі.

Шмигаль зазначив, що розпорядження про переведення командир зобов’язаний виконати протягом 30 днів, а протягом 72 годин вжити заходів щодо початку здачі посади військовослужбовцем.

Також визначені чіткі підстави, які унеможливлюють переведення. Для вирішення спірних питань створюється спеціальна робоча група.

"Спрощуємо процедуру переведення із ЗСУ до Національної гвардії та навпаки. Даємо можливість подати електронний рапорт на зміну місця служби через застосунок Армія+", - вказав глава Міноборони.

За його словами, таким чином реалізуються ключові пріоритети Міноборони, зокрема, турбота про військових та підвищення ефективності Сил оборони.

Шмигаль додав, що напрацьовуються наступні кроки в спрощенні та пришвидшенні переходів військовослужбовців між підрозділами.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА