Інтерфакс-Україна
16:22 18.12.2024

Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

2 хв читати
Питання про відкликання Бойка з комітету з прав людини буде винесено на розгляд ВР повторно - Арахамія

Проєкт постанови про відкликання народного депутата Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету Верховної Ради з прав людини повторно винесуть на розгляд парламенту, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ми до цього питання обов’язково повернемося і вирішимо його остаточно. Проведемо ще раз засідання комітету і повторно винесемо на голосування", - написав Арахамія в телеграмі.

Він нагадав, що на засіданні Верховної Ради в середу для ухвалення постанови про відкликання Бойка з комітету з прав людини не вистачило дев'яти голосів.

Як зазначив Арахамія в ефірі загальнонаціонального телемарафону, "наша (фракції "Слуга народу" - ІФ-У) провина в цьому є теж, оскільки саме в цей час у нас було призначено засідання комітету, і багато людей пішли на комітет. Але я... розраховував, що в залі буде достатньо голосів, за моєю оцінкою 260-270 голосів".

Арахамія також повідомив, що "Слуга народу" проголосувала 71,2% від кількісного складу, "Європейська солідарність" дала 17 голосів. "Це 62%, і лідер фракції Петро Порошенко, який був на засіданні, чомусь кудись зник. "Батьківщина" - 7 голосів, 29%, Юлія Володимирівна виступала, зникла", - зазначив Арахамія, додавши, що "Голос" дав 12 голосів (60% від складу).

"Ми лідери щодо голосування, але воно врешті-решт провалилося. Ми ініціювали вже повторне засідання комітету. Оновимо цю постанову на комітеті і завтра будемо ставити на повторне голосування. Проведу мобілізацію голосів, я впевнений, що ми це проголосуємо", - сказав він.

Як повідомлялося, постанову № 12327 про відкликання Бойка з комітету з прав людини підтримали 217 народних депутатів (для ухвалення рішення необхідно мінімум 226 голосів на підтримку - ІФ-У).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Необхідно тиснути на Росію, щоб вона дійсно захотіла миру

Єрмак та радник президента ДРК обговорили безпекові питання та розвиток торговельно-економічної співпраці

Єврокомісар Кос: Думаю, що ми зможемо до кінця 2025 р. відкрити всі переговорні Кластери

Головний склад готової продукції Sigma Mobile знищено внаслідок ракетного удару

ЄС надасть Україні ще EUR2,1 млрд доходів від заморожених активів Росії

Україна очікує продовження угоди з ЄС про вантажні перевезення автотранспортом до кінця 2025 р. - Шмигаль

Україна виконала 81% своїх зобовʼязань за Угодою про асоціацію з ЄС - Шмигаль

Шмигаль після Ради асоціації: Підтвердили спільну відданість євроінтеграції, глибшій інтеграції до Єдиного ринку та безпекового простору ЄС

Міністри оборони Франції та Великої Британії проведуть у четвер засідання Коаліції охочих

Польща підписала контракт на виробництво тротилу для США на понад $300 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА