12:08 09.12.2024

Ексначальник Оленівської колонії загинув унаслідок вибуху автомобіля в окупованому Донецьку

1 хв читати

Колишній начальник Оленівської колонії так званої "ДНР" Сергій Євсюков помер після вибуху в автомобілі в центрі тимчасового окупованого Донецька в понеділок уранці, його дружина перебуває у важкому стані, пише The Insider.

"Начальник Оленівської колонії "ДНР" Сергій Євсюков помер уранці 9 грудня в центрі Донецька після вибуху автомобіля. Дружина Євсюкова, яка перебувала в машині, дістала важких поранень - їй відірвало ногу. Постраждалу доправили до лікарні, її стан лікарі оцінюють як важкий", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, Євсюкова обвинувачували в причетності до загибелі військовополонених ЗСУ, яких утримували в Оленівській колонії.

У липні Служба безпеки України повідомила, що оголосила про підозру екскерівникам Оленівської колонії, які причетні до загибелі полонених українських захисників.

Як повідомлялося, 28 липня 2022 року збройні сили РФ влаштували термобаричний вибух на території виправної установи в Оленівці Донецької області, де утримувалися українські військовополонені. За даними Офісу генерального прокурора, внаслідок вибуху загинуло близько 40 українських військових і 130 дістали поранень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА