Інтерфакс-Україна
17:46 05.01.2026

Зеленський підписав закон що надає рекрутинговим центрам доступ до реєстру "Оберіг" – нардеп

1 хв читати
Зеленський підписав закон що надає рекрутинговим центрам доступ до реєстру "Оберіг" – нардеп

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України №14238, який, зокрема, додає центри рекрутингу Збройних сил України до переліку органів, які мають право вести Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів (реєстр "Оберіг"), повідомив у понеділок народний депутат України, голова підкомітету з питань безпеки у кіберпросторі, урядового зв'язку, криптографічного захисту інформації Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко ("Слуга народу").

"Президент підписав закон №14238... Основна суть закону: Розширення переліку органів, які мають право вести Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів (реєстр "Оберіг"). До реєстру додаються центри рекрутингу Збройних сил України. Це дає їм офіційний доступ до даних реєстру", - написав він на сторінці у Facebook.

Нардеп впевнений, що цей закон приведе до покращення рекрутингу на контрактну службу, оскільки центри рекрутингу зможуть швидше і точніше відбирати кандидатів для служби за контрактом на основі даних реєстру.

Також пришвидшиться використання даних: доступ до реєстру дозволить скоротити час і бюрократію при взаємодії з військовозобов’язаними та резервістами.

Федієнко подякував Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки та Міністерству оборони України за "плідну роботу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА