Інтерфакс-Україна
12:19 28.11.2025

В управління АРМА передане майно колишнього найманця ПВК "Редут", який воює проти України

1 хв читати
В управління АРМА передане майно колишнього найманця ПВК "Редут", який воює проти України
Фото: https://www.facebook.com/frankivskpolice/posts/

Поліцейські передали в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) арештоване майно колишнього найманця ПВК "Редут", який воює проти України, повідомляє Національна поліція України в телегра-каналі в п'ятницю.

"Серед активів — нежитлова будівля площею майже 500 кв. м та земельна ділянка в Харківській області, ринкова вартість якої перевищує 2 мільйони гривень", - зазначається в повідомленні.

За інформацією слідства, фігурант є командиром добровольчої розвідувально-штурмовоі бригади РФ і наразі воює на боці країни-агресора. Йому повідомлено про підозру у державній зраді.

Наразі він оголошений у державний та міжнародний розшук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві знайшли мертвим, з ножовими пораненнями сина космонавта Каденюка

Трамп намагається послабити союз США та Європи - Папа Римський

ППО за ніч знешкодила 50 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

Окупанти вночі масовано атакували Одеську область безпілотниками, є одне влучання, критична інфраструктура працює

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА