Інтерфакс-Україна
16:41 20.12.2025

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

1 хв читати
Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин
Фото: Telegram Віктор Микита

Транспортне сполучення з південно-західною частиною Одещини після того, як Росія ракетно-дроновими удари сильно пошкодила два мости, якими здійснювався рух в цей регіон, вже частково відновлено, люди мають змогу пересуватися легковими автівками, мікроавтобусами та невеликими вантажівками через р.Дністер, повідомив заступник керівника Офісу президента Віктор Микита.

"У найближчі 48 годин буде додатково покращено умови пересування звичними маршрутами", – написав він в Телеграм у суботу.

Микита зазначив, що разом із головою обласної військової адміністрації Олегом Кіпером провів нараду у Арцизі, який після обстрілів 13 грудня найдовше залишався без світла, та зустрілися з громадами, вивчили ситуацію стосовно транспортного сполучення через річку Дністер, яке сьогодні пробує знищити ворог.

"Можемо чітко сказати про те, що транспортне сполучення буде функціонувати, не дивлячись на те, що ворог пробує знищити. Створені альтернативні маршрути, громади будуть мати можливість користуватися цим сполученням", – наголосив заступник керівника ОП.

За його словами, працюють пошта, банкомати, банківські та державні установи, лікарні, навчальні заклади, доставляються товари.

"Продуктові магазини відновили постачання продукції та товарів. Усе необхідне для людей є на полицях торговельних мереж. Сформовано логістику постачання пального на АЗС. Усі види палива в наявності в мережі заправних станцій. Екстрені служби, поліція та інші працюють у посиленому режимі, забезпечують правопорядок на місцях", – додав Микита.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА