Інтерфакс-Україна
20:29 09.01.2026

До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук

1 хв читати
До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук

Президент України Володимир Зеленський направив до парламенту подання про звільнення голови Служби безпеки України Василя Малюка, воно буде розглядатись найближчим часом, повідомив спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"До Верховної Ради надійшло подання Президента України Володимира Зеленського про звільнення Василя Малюка з посади Голови Служби безпеки України", - написав він у фейсбуці у п'ятницю.

За словами Стефанчука, парламент розгляне подання найближчим часом відповідно до встановленої процедури.

Як повідомлялося раніше з посиланням заступника голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослава Железняка (фракція "Голос"), Верховна Рада планує 13-14 січня розглянути пакет кадрових рішень щодо урядових відставок і призначень. За його словами, 13 січня заплановано розгляд звільнення, зокрема Малюка з посади голови СБУ.

Окремо Железняк зазначив, що кандидатуру Євгенія Хмари наразі не подають на призначення головою СБУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА