Інтерфакс-Україна
11:27 22.06.2024

Ворог ударив по цивільній інфраструктурі Прикарпаття, є руйнування - голова ОВА

1 хв читати

Російські війська вночі здійснили атаку по цивільній інфраструктурі Прикарпаття, унаслідок чого там частково зруйновано кілька корпусів навчального закладу, повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

"Неспокійною була ніч для Прикарпаття. Метою ворога стала цивільна інфраструктура. Є влучання, внаслідок якого частково зруйновано кілька корпусів та інші будівлі одного з навчальних закладів", - ідеться в її телеграм-каналі вранці в суботу.

Також вона повідомила, що є пошкодження в прилеглих будинках. Крім того, є пошкодження житлових будинків в одній із громад області!

За попередньою інформацією, обійшлося без жертв, наголосила Онищук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини загинули та одна постраждала через ворожі обстріли Донеччини - ОВА

Ворожий дрон атакував людей в центрі Херсону, одна жертва і двоє постраждалих

У найближчу годину з утриманням до кінця доби у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с

Ворог атакував Запорізький район fpv-дронами, пошкоджені будинки

Для військових з колишньої категорії "обмежено придатних" ввели зміни у програму з базової підготовки – СтратКом

В Офісі президента обговорили кроки для реалізації домовленостей, яких досягли президенти України та ПАР

Поліція вивезла у безпечне місце шістьох мешканців з Купʼянської громади

Росіяни проявляють високу активність на новопавлівському і покровському напрямках – Генштаб ЗСУ

У Львові 4 травня частково змінять рух на майже 40 маршрутах громадського транспорту через напівмарафон

Військові ГУР ударом з морського дрона вперше у світі знищили ворожий бойовий літак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА