Інтерфакс-Україна
11:57 20.11.2025

Київ розвиває в закладах освіти безпекову цифрову інфраструктуру

2 хв читати
Київ розвиває в закладах освіти безпекову цифрову інфраструктуру
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/5710

Київська міська державна адміністрація впроваджує в закладах освіти столиці сучасну цифрову інфраструктуру, щоб зробити процес навчання більш безпечним. В одному з ліцеїв нова система вже працює. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Один із ліцеїв у Дарницькому районі оснастили сучасною цифровою інфраструктурою. Вона поєднує захищені мережеві технології Cisco, системи відеоаналітики, контроль доступу та датчики стану середовища з цифровою платформою міста. Відповідає міжнародним стандартам і робить ліцей сучасним, безпечним та технологічним середовищем", - повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що навчальна система поєднується з міською, що дозволить забезпечити максимальну безпеку учнів – від заходу до закладу освіти до перебування в укритті під час повітряної тривоги.

"Нова система працює як єдиний організм. Від моменту, коли учень заходить до закладу, до моменту отримання навчальних матеріалів чи перебування в укритті під час повітряної тривоги. Учні можуть потрапити до ліцею за допомогою цифрової Учнівської картки, а шкільне відеоспостереження працює у поєднанні з міською системою", - зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва повідомив, що в межах проєкту ліцей вже отримав повністю керовану інфраструктуру: 23 комутатори, 140 точок доступу Wi-Fi, 74 розумні камери та 30 IoT-датчиків. Мережевий захист впроваджують Cisco Umbrella та Meraki MDM, що гарантує безпечний інтернет-доступ для вчителів і учнів.

Віталій Кличко зауважив, що проєкт планують розповсюдити на інші навчальні заклади столиці та країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА