10:16 08.03.2025

Зеленський про удар по Добропіллю: Має зламатися все, що допомагає Путіну фінансувати війну

1 хв читати
Зеленський про удар по Добропіллю: Має зламатися все, що допомагає Путіну фінансувати війну
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13499

Вісім пʼятиповерхових житлових будикнів, адміністративна будівля та пожежна машина пошкоджені внаслідок удару двома балістичними ракетами по центру міста Добропілля Донецької області в п’ятницю ввечері, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Вчора ввечері російська армія вдарила двома балістичними ракетами по центру Добропілля на Донеччині. Після прибуття наших служб на місце нанесли ще один удар, умисно по рятувальниках. Підла й нелюдська тактика для залякування, до якої часто вдаються росіяни", - повідомив Зеленський в Телеграм у суботу вранці.

Він також підтвердив інформацію про 11 загиблих і більш ніж 30 поранених, п’ятеро з яких - діти.

"Такі удари показують, що цілі в Росії незмінні. Тому дуже важливо продовжувати робити все для захисту життя, зміцнювати нашу ППО, посилювати санкції проти Росії. Має зламатися все, що допомагає Путіну фінансувати війну", - написав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА