Інтерфакс-Україна
18:57 20.10.2025

У пункті пропуску "Краківець" можливе уповільнення руху у зв’язку з початком роботи системи EES - Держприкордонслужба

1 хв читати

Уповільнення руху можливе у пункті пропуску "Краківець" на кордоні з Польщею в зв’язку з початком роботи системи EES, що фіксує дані про перетин зовнішніх кордонів Шенгенської зони без проставлення штампів у паспортах, наразі на виїзд з України очікує 50 автівок, повідомила Держприкордонслужба.

"У пункті пропуску "Краківець" можливе уповільнення руху у зв’язку з початком роботи нової системи EES. Наразі на виїзд з України перед пунктом пропуску "Краківець" очікує 50 автівок", - йдеться у повідомленні Держприкордонслужби у телеграм-каналі у понеділок.

У Держприкордонслужбі нагадують, що під час першого в’їзду громадяни проходитимуть реєстрацію, що включає: фотографування обличчя та зняття чотирьох відбитків пальців. При подальших перетинах кордону перевірка триватиме швидше, адже дані автоматично звірятимуться із уже збереженими у базі. Система фіксуватиме дату, час і місце в’їзду та виїзду.

EES – це електронна система, яка фіксує дані про перетин зовнішніх кордонів Шенгенської зони без необхідності проставлення штампів у паспортах. Її мета – зміцнення безпеки, точний облік термінів перебування іноземців у ЄС та протидія незаконній міграції.

"Плануючи поїздки, радимо враховувати можливе збільшення часу очікування у пункті пропуску та за можливості обирати менш завантажені напрямки", - зазначили у Держприкордонслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вчергове обстріляла Херсонську ТЕЦ, що призвело до важких наслідків, - Корецький

Зустріч Зеленського з Трампом почнеться о 20:00, потім президенти подзвонять європейським лідерам – прессекретар

ДТП в Польщі забрало життя 5 українців, серед них є неповнолітні - МЗС

Окупанти завдали авіаудару по Слов'янську, є загиблий, троє поранених

Зеленський: Багато що може вирішитися до нового року

Сили оборони вночі завдали удару по Сизранському НПЗ в РФ і ворожих складах на ТОТ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА