Інтерфакс-Україна
23:23 24.11.2025

Глави МЗС України та Іспанії обговорили результати переговорів у Женеві та наступні кроки у мирній ініціативі

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів телефонні переговори з міністром закордонних справ ЄС та співробітництва Іспанії Хосе Мануелем Альбаресом.

"Я поспілкувався з @jmalbares, щоб обговорити результати нещодавніх переговорів у Женеві та наступні кроки в наших мирних зусиллях", - написав він у соцмережі Х.

Сибіга наголосив на важливості подальшого посилення тиску на РФ, включаючи санкції та забезпечення повного використання заморожених російських активів. "Нам потрібно це рішення якомога швидше", - підкреслив глава МЗС.

Він подякував главі іспанського МЗС за нещодавній успішний візит президента Володимира Зеленського та послідовну підтримку України Іспанією.

Джерело: https://x.com/andrii_sybiha/status/1993028707544711554

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА