Інтерфакс-Україна
13:55 08.12.2025

Зеленський: США, РФ і Україна не мають єдиної думки щодо Донбасу

1 хв читати
Зеленський: США, РФ і Україна не мають єдиної думки щодо Донбасу

Елементи плану США вимагають подальшого обговорення низки "чутливих питань", зокрема, щодо гарантій безпеки для України і питання контролю над східними регіонами, є бачення США, Росії та України, і не має єдиної думки щодо Донбасу, заявив президент України Володимир Зеленський.

В телефонному інтерв’ю для Bloomberg він зазначив, що переговори ще не дійшли згоди щодо Донбасу, включаючи Донецьку та Луганську області.

"Є бачення США, Росії та України — і ми не маємо єдиної думки щодо Донбасу", — сказав Зеленський.

Він також додав, що Україна наполягає на окремій угоді про гарантії безпеки від західних союзників, насамперед від США.

"Є одне питання, на яке я — і всі українці — хочемо отримати відповідь: якщо Росія знову почне війну, що зроблять наші партнери", — сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція повідомляє про викриття міжнародної мережі з легалізації коштів на понад EUR1,6 млн

Міненерго співпрацює з МВС над прогнозуванням наступних атак РФ на енергооб'єкти – Некрасов

Три пункти допомоги УЧХ працюють у Вишгороді

Посадовці "Укренерго" підозрюються у заволодінні електроенергією без її фактичної оплати – Офіс генпрокурора

Польща направила $87 млн на організацію виробництва систем ППО - Міноборони

Синоптики попереджають про сильний вітер вдень у західних, Житомирській та Вінницькій областях

Справжня передноворічна погода прийшла в Україну - 30-31 грудня будуть зі снігом, легким морозом та ожеледицею

Американській стороні не подобається слово "репарація", вони говорять про компенсацію з боку РФ – Зеленський

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА