Інтерфакс-Україна
15:08 26.11.2025

Україна не буде вносити жодних змін до Конституції – радник глави ОП

1 хв читати

Україна не буде вносити жодних змін до Конституції, і це червоні лінії, які окреслив український народ, заявив радник глави Офісу президента Олександр Бевз, коментуючи перемовини щодо потенційної мирної угоди.

"Ми озвучили, що жодні визнання Україна не прийме, жодних змін до Конституції Україна вносити не буде - і це ті червоні лінії, які окреслив український народ. Тут нема про що говорити з української точки зору. Побачимо, що вдасться сформулювати в результаті цього переговорного процесу", - сказав він в ефірі "Радіо Свобода".

Він додав, що українська позиція полягає в тому, що обговорення територіальних питань мають базуватися на двох речах.

"Перше, поточна лінія зіткнення має слугувати основою для таких обговорень, тобто це виключає інші способи. А друге - це те, що рівень обговорення цих питань – це лідерський рівень", - наголосив Бевз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА