Інтерфакс-Україна
14:28 17.12.2025

ДБР перевірить своїх працівників на можливу причетність до оприлюднення приватних фото Шабуніна

1 хв читати
ДБР перевірить своїх працівників на можливу причетність до оприлюднення приватних фото Шабуніна

Державне бюро розслідувань (ДБР) ретельно перевірить поширену у медіа інформацію щодо оприлюднення приватних фотографій одного з фігурантів кримінального провадження, заявляє ДБР в телеграм-каналі в середу.

В повідомленні не зазначено імені фігуранта, йдеться про голову Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна. Напередодні в своєму телеграм-каналі він повідомив, що ДБР і Офіс генпрокурора "злили в ТГ-канали" його інтимні фотографії з телефону, вилученого під час обшуку. За твердженням Шабуніна, це була "відповідь" на публікацію сайту з переліком силовиків, які знищували НАБУ/САП".

"Державне бюро розслідувань ретельно перевірить працівників, дотичних до приватної інформації, що стосується одного із фігурантів кримінального провадження", - наголошується в повідомленні Бюро.

За інформацією відомства, низка медіа опублікувала приватні знімки особи, що є фігурантом кримінального провадження Бюро, і це викликало "хвилю хибних звинувачень у бік Державного бюро розслідувань та правоохоронної системи загалом".

В Бюро запевнили, що будуть перевірені всі працівники ДБР, "які контактували із даним видом доказів".

"У разі встановлення фактів причетності до інциденту працівників Бюро, буде вжито жорстких заходів реагування та притягнуто винних осіб до передбаченої законом відповідальності", - наголосили в Бюро.

"ДБР працює виключно у межах чинного законодавства і завжди відкрите до спілкування та громадського контролю", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА