Інтерфакс-Україна
11:06 26.12.2025

Ексголова Державної судової адміністрації України почав відбувати покарання

1 хв читати
Ексголова Державної судової адміністрації України почав відбувати покарання

Колишній голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков почав відбувати покарання, призначене вироком Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

"Колишній голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков почав відбувати покарання, призначене вироком ВАКС від 06.08.2025, залишеним без змін ухвалою Апеляційної палати ВАКС від 02.12.2025. 17.12.2025 засудженого для виконання вироку поміщено до ДУ "Київський слідчий ізолятор", - йдеться у повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у телеграм-каналі у п’ятницю.

"Сальніков запам’ятався тим, що просив 5 тис. доларів США за вирішення питання у Верховному Суді і цим "демпінгом" здивував навіть тих осіб, для яких вирішував питання", - повідомив прокурор у справі Олег Макар.

Сальнікова визнано винуватим в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення суддями Верховного Суду на користь комерційного підприємства, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України. Йому призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на три роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Воєнна розвідка уразила НПЗ та нафтовий термінал у Туапсе - джерела

Посол України в Польщі: Будь-які прояви насильства або мови ненависті щодо українців є неприйнятними та мають отримувати належну правову оцінку

ДТЕК на минулому тижні відновив електропостачання рекордній кількості абонентів у столиці й чотирьох областях

Запуск власної ETS зможе полегшити процес впровадження СВАМ для українського бізнесу – очільник Мінекономіки

Мінекономіки планує у 2026р вивести з Держводагентства непритаманні функції – міністр

Міноборони розповіло про шість основних досягнень спільного Центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти

Без світла внаслідок атаки РФ залишились понад 170 тис. споживачів Одещини, є нові знеструмлення на Запоріжжі та Харківщині

Уряд вніс на розгляд Ради законопроєкт щодо наближення українського морського судноплавства до стандартів ЄС

Кабмін знову обмежив виплату спецпенсій понад 26 тис. грн на період воєнного стану у 2026р

Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА