Інтерфакс-Україна
18:23 24.12.2024

Вілкул: Ворожий удар припав на цивільні об'єкти у Кривому Розі

1 хв читати

Ворожий удар припав на цивільні об'єкти Кривого Рогу (Дніпропетровська обл.): житловий будинок зі звичайним магазином на першому поверсі, під завалами ще перебувають люди, повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"На жаль, (...) влучили у Святвечір балістичною ракетою прямо в чотириповерхівку на 32 квартири. Під завалами точно є люди, люди були в магазині на першому поверсі, люди були в квартирах. (...) Немає тут узагалі нічого і близько схожого на військове, на Сили оборони України", - сказав він в ефірі телемарафону "Єдині новини" у вівторок.

Вілкул зазначив, що пошуково-рятувальна операція триває, є велика надія дістати з-під завалів живих людей.

Раніше повідомлялося про 11 постраждалих. Серед них - 16-річна дівчинка. Госпіталізовано сімох осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія долучилася до Коаліції дронів

Міністри закордонних справ ЄС зустрінуться в Люксембурзі 14 квітня, Сибіга доєднається онлайн

Справа "золотих яєць" Міноборони: суд призначив заставу в 5 млн грн для фізичної особи, яка координувала злочинну схему

Зеленський ввів у дію санкції проти пропагандистів і "тіньового флоту" РФ

"Експоцентр " разом з ГО "Культурні практики" починає етап дослідження ВДНГ як радянського ідеологічного простору - гендиректор

Україна прагне зробити внесок в успіх коридору Лобіто і зміцнювати зв'язки з Африканським Союзом - Сибіга

Ідентифіковано 5 бойовиків, які катували та грабували місцевих мешканців під час окупації Харківщини

У Кремлі підтвердили зустріч Віткоффа з Путіним, на якій будуть обговорювати війну в Україні – ЗМІ

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

В Україні судитимуть двох російських військових за вбивство та жорстоке поводження з цивільними в Бучі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА