Інтерфакс-Україна
00:57 09.01.2026

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

1 хв читати

Мер Львова Андрій Садовий закликав мешканців дочекатися офіційної інформації від військових щодо того, чи був удар по місту завданий "Орєшніком".

"Чи був це "Орєшнік" — наразі не відомо. Інформацію нададуть військові", - йдеться в повідомленні Садового у Телеграм-каналі.

Раніше в мережі опублікували відео, яке начебто схоже на попередній удар "Орєшніком" по Дніпру. Ця інформація поки не підтверджена офіційно, тривають перевірки та уточнення обставин.

Повітряні Сили ЗСУ в свою чергу інформують, що близько 23:30 по всій території країни була оголошена ракетна небезпека через загрозу застосування противником балістичних ракет із полігону "Капустин Яр": "Зафіксовано вибухи у Львівській області. Інформація уточнюється".

Як повідомлялося, у Львівській області зазнав атаки обʼєкт критичної інфраструктури, в місті під час оголошеної повітряної тривоги було чути серію вибухів.

Джерела: https://t.me/andriysadovyi/3347

https://t.me/kpszsu/51931

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина поранена внаслідок удару по Запоріжжю — ОВА

Двоє людей постраждали під час удару БпЛА по Дніпровському району Херсона - ОВА

Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду

CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА