Інтерфакс-Україна
10:34 27.11.2025

ЄС розгляне питання про наступні санкції проти РФ після нового року - ЗМІ

1 хв читати
ЄС розгляне питання про наступні санкції проти РФ після нового року - ЗМІ

Рішення ЄС про черговий пакет антиросійських санкцій може бути прийнято після новорічних свят, повідомляє видання Politico з посиланням на джерела.

"Що стосується вердикту щодо 20-го пакету санкцій, спрямованих проти Росії, то він не очікується до свят", - йдеться в повідомленні.

За словами співрозмовника видання, "це зараз не є пріоритетом". Ще одне джерело Politico зазначило, що, за його даними, Єврокомісія приступить до обговорення ідей щодо нового пакету в січні.

Видання зазначає, що "неформальне обговорення" щодо 20-го пакету санкцій ведеться, але це "стандартна рутинна робота". "Поки нічого не дійшло до рівня постпредів країн ЄС", - зазначено в повідомленні.

Раніше Анітта Хіппер, прес-секретар глави дипломатії ЄС Каї Каллас, заявила, що в ЄС триває робота над 20-м пакетом санкцій проти РФ, і її мета, серед іншого, посилити ефективність заходів проти танкерів, що перевозять, за оцінками Євросоюзу, російську нафту.

У жовтні США і ЄС оголосили про нові санкції, що зачіпають нафтову і газову сфери РФ. Мінфін США оголосив про введення додаткових санкцій щодо РФ, в рамках яких заходи вводяться проти нафтових компаній "Роснефть" і "ЛУКОЙЛ". Євросоюз прискорить відмову від російського СПГ, введе заходи проти 117 суден, а також посилить раніше введену заборону на транзакції щодо компаній "Роснефть" і "Газпром нафта".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Засновник "Підпільного стендапу" Загайкевич про отримання компанією статусу критичної: Все абсолютно офіційно

Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

Зеленський: Робота з відновлення енергопостачання в регіонах "має бути оперативною, і відповідальність за це персональна"

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні

Орбан заявив, що Єврокомісія зняла питання щодо використання російських заморожених активів з порядку денного Ради ЄС

Зеленський та Павел обговорили ситуацію на фронті та продовження чеської ініціативи

"Слуга народу" обрала новим лідером партії першого віцеспікера парламенту Корнієнка - Арахамія

Рішення саміту ЄС матимуть наслідки як для України, так і для самого Союзу

В Запорізькому районі росіяни атакували дроном цивільне авто, двоє поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА