Інтерфакс-Україна
17:41 06.11.2025

В Івано-Франківську в офісному приміщенні вибухнула зарядна станція, постраждало троє людей – ДСНС

1 хв читати

В Івано-Франківську на 3-му поверсі офісу вибухнула зарядна станція, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Вогнеборці ліквідували пожежу За попередніми даними, постраждало двоє людей. Одну людину врятували надзвичайники, ще 40 осіб евакуювали з будівлі", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Причини вибуху з’ясовують фахівці.

Рятувальники нагадують не залишати зарядні пристрої без нагляду, використовувати лише сертифіковане обладнання та не перевантажувати електромережу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА