Інтерфакс-Україна
13:30 18.10.2025

Двох чоловіків, які були бранцями окупантів на Луганщині, повернули на підконтрольну територію - ОВА

1 хв читати

На підконтрольну територію повернули ветерана ЗСУ і діючого нацгвардійця – двох чоловіків, які були бранцями окупантів на Луганщині, повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко.

Він написав у телеграм-каналі у суботу, що за координації військового омбудсмана Ольги Решетилової бійці Загону спеціальної розвідки ВМС "Янголи" повернули додому 29-річного ветерана ЗСУ і 34-річного військовослужбовця Нацгвардії України, який понад три роки вважався зниклим безвісти, а насправді був у полоні й рабстві на тимчасово окупованій території.

Мама ветерана, яка також є діючою військовослужбовицею ЗСУ, звернулася до військового омбудсмана з інформацією про те, що її син після численних катувань переховується на тимчасово окупованій частині Луганщини.

"Пізніше також виявилося, що недалеко від нього буквально у рабстві в одного з колаборантів перебуває діючий військовослужбовець НГУ. За фактом відбувалися дві паралельних операції – хлопців до якогось етапу виводили окремо один від одного. І військовий НГУ, і ветеран ЗСУ не знали детального плану – вони чітко виконували вказівки", - розповів Харченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА