Інтерфакс-Україна
22:58 04.12.2025

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

1 хв читати

Прем'єр-міністр Бельгії Барт Де Вевер терміново зустрінеться з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем задля обговорення використання заморожених російських активів на користь України, повідомляє агенція Reuters.

Зустріч запланована на п'ятницю, 5 грудня.

"Мерц… у четвер ввечері заявив, що його метою є якнайшвидше провести переговори з Де Вевером, щоб переконати його відмовитися від свого спротиву, щоб сторони могли просунутися вперед у цьому питанні", - йдеться у повідомленні Reuters.

"Я сподіваюся, що це буде плідна розмова і що ми знайдемо рішення, яке зможемо представити Європі протягом наступних двох тижнів", – цитує Reuters сказане Де Вевером місцевим ЗМІ.

Європейська Комісія сподівається отримати тверді зобов'язання від держав-членів на саміті лідерів ЄС 18 грудня.

Джерело: https://www.reuters.com/business/belgian-pm-hopes-have-fruitful-discussion-russian-frozen-assets-with-germanys-2025-12-04/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА