Інтерфакс-Україна
15:01 07.07.2025

Кабмін запровадив моніторинг практичного впровадження результатів досліджень, фінансованих з Національного фонду досліджень України

1 хв читати

Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів Національного фонду досліджень України і до Порядку конкурсного відбору та фінансування проектів Національним фондом досліджень України, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграм-каналі у понеділок.

Зокрема, зміни стосуються уточнення напрямів спрямування бюджетних коштів, актуалізації основних принципів організації та проведення конкурсного відбору проектів щодо орієнтації конкурсної тематики на пріоритетні потреби суспільного розвитку та дотримання бюджетного законодавства на середньостроковий період, та зазначення актуальних критеріїв визначення тематики проектів.

"Також запроваджено поетапність перевірки конкурсних заявок на відповідність формальним ознакам для підвищення її ефективності; уточнено підстави для прийняття рішення про припинення надання грантової підтримки та повернення коштів грантової підтримки; оновлено та уніфіковано норми, що регулюють процес звітування відповідно до положень чинного законодавства у сфері науки", - наголосив Мельничук.

Крім того, було запроваджено моніторинг практичного впровадження результатів виконання проектів, які фінансувалися Національним фондом досліджень України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА