19:03 05.03.2025

Єрмак та Волц домовились про зустріч переговорних команд найближчим часом

1 хв читати
Єрмак та Волц домовились про зустріч переговорних команд найближчим часом

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак та радник президента США з питань національної безпеки Майкл Волц домовилися про зустріч переговорних команд найближчим часом.

"Провів телефонну розмову з радником Президента США з питань національної безпеки Майклом Волцом. Обговорили подальші кроки на шляху до справедливого та тривалого миру. Також обмінялися думками щодо питань безпеки та узгодження позицій у межах двосторонніх відносин між Україною та Сполученими Штатами", - написав він у телеграм у середу.

"Домовилися про зустріч наших команд найближчим часом для продовження цієї важливої роботи", - додав Єрмак.

Раніше повідомлялося, що Волц в ефірі CBS Mornings повідомив про телефонну розмову з Єрмаком. За його словами, сторони обговорювали час, місце, делегації, "і справжній стіл переговорів, що буде "човниковою дипломатією" між Сполученими Штатами, українцями, росіянами".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА