14:22 06.07.2024

Київ відновив 2/3 власних генерувальних потужностей після ракетних обстрілів і не припиняє ремонт обладнання

2 хв читати
Київ відновив 2/3 власних генерувальних потужностей після ракетних обстрілів і не припиняє ремонт обладнання

Київ відновив дві третини власних генерувальних потужностей після ракетних обстрілів і не припиняє цієї роботи, застосовуючи найсучасніші європейські технології, заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Під час зустрічі, організованої проєктом "Реформування сектору централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm), Пантелеєв, якого цитує пресслужба КМДА в суботу, повідомив, що постачання необхідного потужного обладнання від європейських колег тривають.

Чиновник нагадав, що столичні енергооб'єкти зазнали понад десяток обстрілів, унаслідок чого було виведено з ладу більше половини генерувальних потужностей.

Проєкти відновлення та модернізації стали частиною концепції "Енергетичне відновлення: шлях до розподільчої когенерації".

"Ми плануємо децентралізувати систему виробництва електроенергії і тепла, побудувавши ТЕЦ малої і середньої потужності. Крім того, місто розвиває кластер автономності об’єктів в умовах можливої відсутності електроенергії. Без цього якісна підготовка до зими неможлива", - заявив Пантелеєв.

За його словами, всі лікарні міста оснащені генераторами, також понад сто котелень системи централізованого опалення мають генератори, 175 бюветів також можуть бути оперативно підключені до джерел автономного живлення. "Зараз збільшуємо кількість мобільних пересувних котелень. Саме в межах Проєкту "Реформування сектора централізованого теплопостачання в Україні" здійснюється встановлення сонячних панелей у медичних закладах Києва", - повідомив заступник голови КМДА.

Пантелеєв також нагадав, що в Києві близько 11 тисяч багатоповерхівок, з яких значна частина має інженерне обладнання, що залежить від електроенергії. " Це насоси систем водопостачання, опалення, ліфти тощо. Місто розробило і реалізує 4 програми, як інструменти для будинкових громад зі встановлення резервного живлення. Це програма співфінансування енергоефективних заходів 70/30, програма співфінансування ремонтів, програма компенсації коштів за придбання альтернативного живлення і програма надання пільгових кредитів. На сьогодні вже понад 1000 будинкових громад взяли участь у таких програмах і виконали енергоефективні заходи", - сказав заступник голови КМДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА