12:01 21.05.2024

NovaPay конкуруватиме з банками за зарплатні картки

2 хв читати
NovaPay конкуруватиме з банками за зарплатні картки

Власники картки міжнародного фінансового сервісу NovaPay можуть отримувати на неї заробітну плату від будь-якого українського роботодавця, повідомила пресслужба NovaPay у вівторок.

"Оформити це можна в застосунку - створити паперову або електронну заяву на отримання зарплати на картку NovaPay і передати бухгалтеру підприємства", - йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що в застосунку заповнюються необхідні поля, серед яких дані про роботодавця, тоді як інші особисті дані підтягуються в заяву автоматично, після чого залишається сформувати електронну заяву і підписати її за допомогою "Дія. Підпис".

Серед переваг картки NovaPay компанія називає 20% знижку на оплату послуг доставки "Нової пошти", перекази без обмежень до 50 тис. грн і можливість купівлі облігацій NovaPay.

Як повідомлялося, NovaPay наприкінці 2023 року першою в Україні серед небанківських фінансових установ отримала розширену ліцензію НБУ, що дала змогу відкривати рахунки та випускати картки. За січень-лютий цього року компанія наростила кількість платіжних карток ушестеро - до 78 тис. шт, зокрема кількість активних збільшилася вп'ятеро - до 43,8 тис шт.

Загальна кількість переказів і транзакцій через NovaPay в I кв.-2024 зросла на 18% і 24% і становила 96 млн і 66,1 млрд відповідно.

NovaPay - це заснований 2001 року міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи Nova і забезпечує фінансові послуги онлайн і офлайн у відділеннях "Нової пошти". За даними на сайті, у компанії працюють близько 13 тис. працівників у більш ніж 3,6 тис. відділеннях "Нової пошти" по всій Україні. За даними Національного банку України, компанія займає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

"Укрнафта" планує побудувати у 2024 р. ще близько 100 МВт газової генерації

"Метінвест" має стратегію переходу до виробництва "зеленої" сталі, є проєкти з нарощування випуску окатишів DRI - CСO

НБУ очікувано знизив облікову ставку до 13%

"Енергоатом" найближчими днями виведе в плановий ремонт енергоблок 1000 МВт

"Київтеплоенерго" придбає 15 когенераційних установок сумарною потужністю 60,5 МВт за 1,125 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА