10:48 17.05.2024

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

1 хв читати
Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Відкриття аеропорту у Львові може допомогти закрити небо над Україною, сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький під час Національного туристичного саміту у Львові в п'ятницю.

"Величезне спасибі українському туристичному сектору за віру в державу, за те, що інвестиції тривають. І ми віримо, що після нашої перемоги Львів і Україна будуть однією з основних туристичних дестинацій (приваблива для туристів географічна територія - ІФ-У) на карті Європи. Для нас важливо відкрити аеропорт. На кожній міжнародній зустрічі ми акцентуємо увагу на тому, що відкриття аеропорту - це, з одного боку, закриття неба над Україною. З іншого боку, це величезна можливість для іноземного інвестора, іноземного туриста побачити Україну. Це можливість для людей подорожувати і це можливість зрозуміти, що відстань, наприклад, від Львова до Лондона, майже така сама, як відстань від Львова до Донецька. Що ми дуже велика держава і єдині у своїй мрії перемогти", - сказав він.

При цьому Козицький озвучив низку викликів, які туристична галузь має вирішувати.

"Один із головних викликів - це доступність. Сфера гостинності має бути готова надавати послуги людям, які мають певні особливості, людям з інвалідністю. І мають бути готові прийняти їх та їхні родини", - наголосив голова ОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ліміт 150 тис. грн на перекази за перші два дні використали 2 тис. клієнтів ПриватБанку

"Укрнафта" у 2025 р. планує дослідити 800 кв. км за допомогою 3D-сейсмічних технологій

Запровадження США тарифів на українську сталь вплине на галузь, яка постраждала від російської агресії, – Свириденко

Запровадження США мита на імпорт сталі посилить проблеми сталеливарної галузі ЄС

"Укрнафта" реалізувала 1,5 мільйона літрів пального для військових зі знижкою

Мінфін відмовився підвищувати далі ставки відсікання на аукціонах за ОВДП

ФРС не бачить необхідності поспішати з подальшим зниженням ставки - Павелл

Бізнес вдруге витратить додаткові кошти на перепрограмування облікових систем через перехід на помісячну звітність - ЄБА

Міненерго США трохи підвищило прогноз ціни Brent на 2025р - до $74,5 за барель

ПриватБанк у 2024р. збільшив чистий прибуток на 6,3% - до 41,1 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА