12:50 07.05.2024

Шмигаль: У квітні Україна вийшла на обсяги експорту, співставні з довоєнними місяцями

1 хв читати
Шмигаль: У квітні Україна вийшла на обсяги експорту, співставні з довоєнними місяцями

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що у квітні Україна вийшла на обсяги експорту, співставні з довоєнними місяцями.

"У квітні ми вже вийшли на обсяги експорту, співставні з довоєнними місяцями. Це стало можливим завдяки новому морському коридору, страхуванню воєнних ризиків, інвестиціям у логістику та підтримці українського експорту", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За його словами, завдяки програмам підтримки бізнесу, влада бачить поступове відновлення економіки і поліпшення ділової активності.

Прем'єр зазначив, що вже 15 тис. підприємців отримали гранти за програмою "єРобота", а також завдяки програмі "єРобота" створено понад 500 нових ветеранських бізнесів.

Окрім того, вже було ухвалено рішення про виділення 636 грантів для переробних підприємств на суму 3,3 млрд грн, а також за час дії воєнного стану підприємці отримали понад 53 тис. доступних кредитів за програмою "5-7-9" загальною сумою майже 213 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

Єврокомісія посилила вимоги до українських перевізників у межах транспортного безвізу

ПриватБанк почав приймати заявки на кредитування розподіленої генерації за програмою "5-7-9%"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА