Інтерфакс-Україна
12:31 07.05.2024

Група "Нафтогаз" у 2023 р. отримала 23,1 млрд грн чистого прибутку проти 79,1 млрд грн збитку у 2022 р.

1 хв читати
Група "Нафтогаз" у 2023 р. отримала 23,1 млрд грн чистого прибутку проти 79,1 млрд грн збитку у 2022 р.

Чистий консолідований прибуток групи "Нафтогаз" у 2023 році становив 23,1 млрд грн проти збитку 79,1 млрд роком раніше, згідно з консолідованою фінансовою звітністю, перевіреною міжнародним незалежним аудитором і схваленою наглядовою радою компанії 3 травня 2024 року.

"Планується, що абсолютна більшість чистого консолідованого прибутку групи "Нафтогаз", яка належить акціонерам компанії, буде спрямована на сплату дивідендів державі", - повідомила компанія на своєму сайті у вівторок.

Наразі звітність направлено на розгляд і затвердження акціонера в особі Кабінету Міністрів України.

"За підсумками 2023 року група вийшла на суттєвий прибуток. І це попри те, що у 2023 році ми продовжували виконувати всі зобов’язання, покладені на нас державою, та постачали газ за соціальною ціною побутовим споживачам, виробникам тепла та електроенергії, релігійним і бюджетним організаціям", - зазначив глава "Нафтогазу" Олексій Чернишов, слова якого наведено в повідомленні.

Як зазначили в компанії, основою прибутковості за бізнес-напрямками стали значно кращі фінансові результати підприємств групи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА