10:10 31.10.2023

"Укрнафта" планує на 2024 рік буріння 30 свердловин і залучення 8 бурових верстатів з ринку

2 хв читати
"Укрнафта" планує на 2024 рік буріння 30 свердловин і залучення 8 бурових верстатів з ринку

Збільшення бурових робіт на родовищах "Укрнафти" створює попит на сучасні послуги від сторонніх постачальників: у наступному році компанія планує залучити на ринку вісім бурових верстатів на додаток до двох своїх.

"До кінця року компанія планує будівництво 9 нових свердловин. На наступний рік заплановано буріння 30 свердловин", - анонсував заступник директора з розвідки та розробки родовищ ПАТ "Укрнафта" Володимир Гришаненко на VII Київській нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ.

"Уже буряться або запускаються в роботу 7 свердловин. Ще дві в процесі підготовки. Тобто, як і обіцяли, 9 нових нафтових свердловин у 2023 році, і ще більш амбітні плани на 2024", - сказав на конференції глава правління Сергій Корецький.  

Відзначається, що закупівлі послуг та товарів здійснюватимуться виключно через систему публічних закупівель "Прозорро", а перші тендери на 2024 рік будуть оголошені вже цього року.

За словами Гришаненка, "Укрнафта" також відновлює проведення сейсморозвідувальних робіт, які востаннє виконувалися 10 років тому. Компанія розробила стратегію на 5 років, завдяки якій планує покрити 3Д-сейсмікою всі власні родовища та перспективні площі. Роботи виконуватимуться із застосуванням безпровідних технологій.

"Що важливо, перші тендери виграли українські підрядники саме із безпровідною сейсмікою", -- відзначив Гришаненко.

Він додав, що на партнерів буде зроблено ставку і при проведені операцій з гідророзриву пластів (ГРП): вже підготовлено 40 свердловин, на які компанія залучатиме підрядників з відповідною технікою та досвідом.

Попри те, що багато сервісних робіт підрозділи "Укрнафти" виконують самостійно, в разі збільшення бурових та розвідувальних робіт Гришаненко не виключає залучення відповідних підрядників з ринку.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, володіє 87 спеціальними дозволами на видобуток вуглеводнів, веде діяльність на сході та заході України. Компанія 2023 року планує збільшити видобуток нафти на 5,8% (на 0,077 млн тонн) порівняно з минулим роком - до 1,447 млн тонн, газу - на 0,3% (на 0,003 млн куб. м), до 1,04 млрд куб. м.

"Укрнафта" також є оператором національної мережі АЗС з 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою зараз управляє Міноборони. У листопаді 2022 року директором компанії призначено Корецького.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла за основу законопроєкт про нульову ставку екоподатку для біопаливних установок - нардеп

Міністри фінансів G7 обговорять $50 млрд для України від активів РФ у Ріо-де-Жанейро 25-26 липня

НБУ у 2025 р. запровадить обов'язкове страхування застави за кредитом

Литва передасть Україні обладнання Вільнюської ТЕЦ-3

Асоціація СУП і USUBC закликають ухвалити законопроєкт про тютюнові акцизи у варіанті Кабміну

Україна призначила продаж готелю "Україна" на 18 вересня й ОГХК на 9 жовтня

"Нафтогаз України" вирішив капіталізувати $12,7 млн і EUR94,6 млн відкладених відсотків за євробондами

"ArcelorMittal Кривий Ріг" закликає Кабмін не допустити введення уніфікованого тарифу на розподіл е/е

Асоціація СУП і USUBC закликають ухвалити законопроєкт про тютюнові акцизи у варіанті Кабміну

Погашення боргу за "5-7-9%" з урахуванням поточної динаміки буде викликом - НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА