Інтерфакс-Україна
17:22 22.09.2023

Засідання комітету Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України відбудеться 26 вересня - Шмигаль

1 хв читати
Засідання комітету Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України відбудеться 26 вересня - Шмигаль

Чергове засідання керуючого комітету Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України відбудеться 26 вересня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"26 вересня відбудеться чергове засідання керівного комітету Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України. Це платформа для фінансової стійкості та відновлення України. До керівного комітету платформи входять наші союзники з країн G7 та Європейського Союзу, а його співголовою від України є віцепрем'єр-міністр із відновлення Олександр Кубраков", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

Прем'єр розповів, що ключовими питаннями на порядку денному будуть: допомога з фінансуванням дефіциту бюджету, зокрема необхідність підтримки від партнерів на рівні 42 млрд доларів; потреби швидкого відновлення на 2024 рік, що становитимуть до 15 млрд доларів; можливість формування єдиної карти реформ, тобто приведення вимог отримання фінансової допомоги від різних донорів до єдиного інструменту і плану реформ для України, який впроваджуватиме країна на шляху до Європейського Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Учасники консенсус-прогнозу Мінекономіки погіршили оцінку очікування зростання ВВП у 2026р до 2,4%, у 2027р – до 4,1%

Мінекономіки напрацьовує концепцію централізації управління державними корпоративними правами

"Київміськбуд" отримав 2,56 млрд грн докапіталізації та оновив керівництво

Середні ціни на первинному ринку житла столиці зросли на 3,3%, до $2011 за кв. м у 2025р. - дослідження

Україна імпортує в пікові години до 1,6 ГВт е/е та зазнає проблем з передачею імпорту в східні регіони – очільник Держенергонагляду

Орендні ставки у столичних ТРЦ зросли до $22,4/кв.м у 2025 р. - UTG

Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік

Україна успішно провела перші місячні аукціони з розподілу спроможності на постачання е/е на перетинах зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6828 грн/EUR1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА