Інтерфакс-Україна
17:19 23.02.2023

Україна розраховує на включення до санкційних пакетів російської алмазної індустрії - Шмигаль

1 хв читати
Україна розраховує на включення до санкційних пакетів російської алмазної індустрії - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що Україна розраховує на включення до санкційних пакетів російської алмазної індустрії.

"Алмазна індустрія, за словами прем'єр-міністра, - ще один із секторів, який Україна хотіла б включити до наступного пакета санкцій", - ідеться в повідомленні пресслужби уряду за результатами спілкування прем'єра з іноземними журналістами.

Крім того, він нагадав, що Україна розраховує, що найближчим часом буде запроваджено санкції проти атомної галузі Росії.

"Портфель зарубіжних замовлень компанії "Росатом" становить 200 млрд доларів. Зважаючи на окупацію Запорізької АЕС і ядерний шантаж, важливо через санкції дати сигнал Росії, що це неприпустимо", - наголосив Шмигаль.

Прем'єр також наголосив на важливості санкціонування фізичних осіб, які безпосередньо впливають на перебіг повномасштабної агресії, зокрема, керівників "Росатома" та всіх підприємств, що належать до ядерної галузі РФ.

"Другий крок - це безпосередньо санкціонування самих підприємств та їхніх контрактів, зокрема, з європейськими країнами", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп після введення мит обіцяє співгромадянам історичні успіхи в економіці

Китай відреагував на торговельні тарифи США, закликавши до консультацій

Кабмін погодив перший внесок 2 млрд грн на підтримку 200 прифронтових і прикордонних громад у 8 областях – Зеленський

ФРС не змінюватиме базову ставку до отримання більшої ясності - Павелл

Обмеження переказів фізосіб збереглися й після припинення обмежень НБУ завдяки міжбанківському меморандуму

"ГарПок" працює над дорожньою картою погашення понад 22 млрд грн боргів перед ВДЕ

ДОТ за час існування зекономив 15% на закупівлях ПММ

Вартість оренди комерційних площ у складі ЖК майже досягла довоєнного рівня

Деякі українські металургійні компанії можуть вийти з ринку США через підвищення мит - ЄБА

УЗ відновила після кібератаки частину функцій в особистому кабінеті на "E-Портал УЗ-Карго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА