Інтерфакс-Україна
14:38 14.02.2023

Міністерство енергетики передало "Донбасенерго" генератори від міжнародних партнерів

1 хв читати
Міністерство енергетики передало "Донбасенерго" генератори від міжнародних партнерів

Міністерство енергетики України передало ПАТ "Донбасенерго" генератори потужністю 292 кВт та 24 кВт, надані партнерами із Франції та Швейцарії.

"Дякую Швейцарії та Франції і всім нашим партнерам за підтримку та допомогу", – подякував міністр енергетики Герман Галущенко, слова якого наведено у пресрелізі міністерства у вівторок.

Він повідомив, що енергетики Донецької області працюють в умовах постійного знищення енергоінфраструктури, проте, наскільки це можливо, забезпечують жителів області електрикою й теплом.

У Міненерго додали, що раніше для потреб "Донбасенерго" було передано три генератори високої та середньої потужності.

Як повідомлялося, станом на 1 лютого до Фонду підтримки енергетики України, створеного Секретаріатом Енергетичного співтовариства у квітні 2022 року, надійшло EUR 144,366 млн.

Як зазначили у Міненерго, із цих коштів розподілено EUR108 млн, які спрямовано на закупівлю енергетичного обладнання, пального, послуг для задоволення критичних потреб українських енергетичних компаній.

Декількома днями раніше, зокрема, повідомлялося про передання АТ "Херсонобленерго" 45 тонн енергетичного обладнання для виконання ремонтних та відновлювальних робіт на постраждалих від російських атак енергетичних об'єктах Херсонської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА