Інтерфакс-Україна
14:20 06.02.2023

Заарештовано 170 вагонів із міндобривами російського та білоруського виробництва

1 хв читати
Заарештовано 170 вагонів із міндобривами російського та білоруського виробництва

Офіс генерального прокурора повідомляє про арешт 170 вагонів із мінеральними добривами російського та білоруського виробництва суму майже 100 млн грн.

"За клопотанням прокурорів накладено арешт на 170 вагонів з партією мінеральних добрив російського та білоруського виробництва. Загальний обсяг майна становить 11,8 тис. тонн на суму майже 100 млн грн", - ідеться у повідомленні відомства у телеграм-каналі у понеділок.

За даними слідства, залізничні контейнери з міндобривами прибули до України ще до початку повномасштабного вторгнення.

"Вони перебували в режимі "транзит" у Миколаєві на території Морського спеціалізованого порту, що входить до бізнес-структури підсанкційного олігарха. Вантаж належав двом іноземним компаніям – "Уралкалий" та "Беларуськалий", - інформують у прокуратурі.

Надалі, як зазначається у повідомленні, власники товару планували переправити його до третіх країн для продажу та отримання мільйонних доходів, частина з них у вигляді податків пішла б на фінансування війни РФ проти України.

Заарештоване майно буде передано до управління АРМА.

Досудове розслідування за процесуального керівництва Офісу генпрокурора за фактом ухилення від сплати податків здійснюють детективи Бюро економічної безпеки за оперативного супроводу СБУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Stellantis в Україні у 2025 р дещо скоротив частку на авторинку

США почали продаж венесуельської нафти на світовому ринку, до реалізації планується 30-50 млн барелів

Видатки держбюджету України в грудні-2025 зросли до рекордних 910 млрд грн

Україна в грудні імпортувала найбільшу в 2025р кількість е/е, збільшивши постачання порівняно з листопадом на 54%

ЄБРР надає "ОТП Лізинг" кредит у нацвалюті до EUR20 млн на підтримку ММСП

Міжнародні резерви України у 2025р зросли на 30,8% - до рекордних $57,3 млрд

НБУ в грудні оштрафував банк МІБ на 14,5 млн грн, ТАСкомбанк – на 10 млн грн, Ощадбанк – на 5,5 млн грн

Підприємці, що займаються охоронною діяльністю, з 2026р. не зможуть перебувати на спрощеній системі оподаткування - ДПС

Національна установа розвитку має вирівняти дисбаланс у фінансуванні аграріїв прифронтових регіонів - Гетманцев

Дешевий імпорт підриває позиції вітчизняного сиру на внутрішньому ринку - аналітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА