17:18 28.12.2022

Зеленський закликав залучати до проєктів відновлення України іноземні компанії, які залишилися в Україні або пішли з Росії

2 хв читати
Зеленський закликав залучати до проєктів відновлення України іноземні компанії, які залишилися в Україні або пішли з Росії

Президент України Володимир Зеленський вважає, що до проєктів відновлення України мають бути залучені компанії, які залишилися в Україні або пішли з Росії.

"Відбудова України після бойових дій - це ще одна складова справедливості. Вже зрозуміло, що це буде найбільший економічний проєкт нашого часу в Європі. Обсяги того, що потрібно зробити - очевидні для всіх і не потребують наразі окремого перелічування", - сказав він у середу, виступаючи у Верховній Раді з посланням "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики".

"Наразі ще складно оцінити необхідний обсяг ресурсів. Але точно можна сказати, що ми маємо зробити пріоритет у відновленні для тих компаній, які були в Україні або прийшли в Україну під час війни. Які вийшли з російського ринку під час війни. Це - справедливо. Хто підтримував нас у найважчі моменти, хто був з нами тоді, коли Україна боролася за життя, хто працював і сплачував податки, хто волонтерив і допомагав нашій незламності", - сказав він.

За словами Зеленського, "треба знайти формат, як надати такому бізнесу більше можливостей у проєктах відновлення. Український бізнес, американський, французький, польський - будь-який, який ми бачимо тут і зараз".

"Я прошу вас, шановні народні депутати, разом з урядом і Офісом розробити таку законодавчу рамку. І це теж спонукатиме міжнародний бізнес заходити в Україну вже зараз", - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укренерго" спрямує понад 1 млрд грн домСЕС в найкоротші терміни після вступу в силу закону – глава компанії

"Укрнафта" та ЄБРР планують будівництво сучасної парогазової ТЕЦ

"Укренерго" планує нові аукціони на балансуючу потужність і розраховує розподілити там не менше 300 МВт – глава компанії

Westinghouse забезпечить паливом енергоблоки ХАЕС-3,4 з болгарськими реакторами ВВЕР-1000 – "Енергоатом"

"Укрнафта" почала імпортувати німецький бензин з НПЗ у Гамбурзі

Schneider Electric Україна планує навчити 1 млн людей основам енергоменеджменту в 2025 р.

Україна будує безпекову архітектуру для відновлення авіасполучення – гендиректор МА "Бориспіль"

Доходи держбюджету у січні-2025 зросли до січня-2024 на 83,4%, видатки – на 108,4% - Мінфін

"Енергоатом" у 2024р збільшив виробіток е/е на 2% – до 53 млрд кВт*год

Сьогодні по енергетиці України летить все, що є в РФ, окрім ядерної зброї – глава Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА