Інтерфакс-Україна
10:21 17.08.2022

США куплять через СПП ООН пшеницю в України на $68 млн для пом'якшення світової продовольчої кризи – Блінкен

1 хв читати
США куплять через СПП ООН пшеницю в України на $68 млн для пом'якшення світової продовольчої кризи – Блінкен

Сполучені Штати Америки нададуть Світовій продовольчій програмі (СПП) ООН $68 млн для закупівлі пшениці в Україні та подальшого її відправлення до країн, найбільш уразливих із погляду продовольчої безпеки, повідомив Держсекретар США Ентоні Блінкен.

"США внесуть $68 млн у Світову продовольчу програму на закупівлю української пшениці для вирішення гострої світової продовольчої кризи. Ми прагнемо підтримувати глобальну продовольчу безпеку для найбільш уразливих верств населення і закликаємо всі країни наслідувати їх приклад", - написав Блінкен у твіттері в середу.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України 28 червня схвалив проєкт угоди з СПП ООН про відновлення роботи її офісу в країні, що дозволить організації, зокрема, закуповувати продукцію АПК в українських компаній для виконання міжнародних гуманітарних програм.

Участь СПП передбачається у закупівлях сільськогосподарських та продовольчих товарів в українських компаній для потреб міжнародних гуманітарних проєктів ООН.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА продовжує управляти часткою фрамдистриб’ютора "Вента ЛТД", яка належала російському "Катрен"

НБУ оштрафував MyCredit на 6,1 млн грн і банк "Авангард" на 2 млн грн

Відкрито три нових ЦОК в містах обслуговування "Тернопільобленерго" і "Черкасиобленерго"

Уряд виділив Києву 2 млрд грн на підготовку до зими – Свириденко

Уряд удосконалив порядок подання нотаріусами інформації про договори оренди нерухомості

Харків відмінив закупівлю низькопідлогових електробусів за EUR15 млн коштів ЄІБ

Міненерго запускає інформплатформу для визначення перспективних територій для "зеленої" генерації

ЄБРР і ЄС запускають програму підтримки приватного сектору України на EUR135 млн

Мінекономіки прогнозує врожай та експорт зернових та олійних на рівні приблизно минулого року

Банки за неповний травень профінансували проєкти з розбудови 127 МВт нової енергогенерації – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА