18:22 03.08.2022

Зеленський підписав закон, що дає старт комплексній термомодернізації будівель

1 хв читати
Зеленський підписав закон, що дає старт комплексній термомодернізації будівель

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель.

"Закон сприятиме реалізації проєктів щодо впровадження енергоефективних заходів та термомодернізації будівель", - повідомив сайт українського парламенту.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт (№6485) у цілому 9 липня.

Як повідомлялося, законопроєкт передбачає запровадження комплексного підходу до формування політики у сфері енергетичної ефективності будівель за рахунок стратегії термомодернізації та створення національної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель.

Крім того, його нормами є впровадження систем енергетичного менеджменту в будинках державного сектору та можливість поетапного фінансування Фондом енергоефективності проєктів термомодернізації, що дасть змогу співвласникам багатоповерхівок впроваджувати енергоефективні заходи покроково.

Фонд енергоефективності також можна буде залучати до відновлення пошкоджених та зруйнованих будівель, а його грантові виплати зможуть частково спрямовуватись на супутні з енергоефективними заходами роботи, які є необхідною та невід'ємною частиною реалізації проєкту термомодернізації.

Закон вносить зміни до законів "Про енергетичну ефективність будівель", "Про Фонд енергоефективності" та деяких інших законів, що регулюють сферу енергетичної ефективності будівель із урахуванням вимог та найкращого досвіду країн Європейського Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЗРОСТАННЯ ВВП УКРАЇНИ В I КВ.-2024 ПРИСКОРИЛОСЯ ДО 6,5% - ДЕРЖСТАТ

Держава надала максимальне "зелене світло" для розвитку розподіленої генерації - голова Держенергонагляду

"Укренерго" підтвердило інформацію про застосування 25 червня графіків відключень е/е цілу добу

УКАБ наполягає на поновленні АМКУ справи про зловживання "УЗ" монопольним становищем на ринку вантажоперевезень агротоварів

Україна вже зібрала 100 тис. тонн урожаю зернових - Мінагрополітики

Зниження облікової ставки з 13,5% до 13% підтримали 9 з 11 членів КМП НБУ - підсумки дискусії

КМП НБУ в думці про динаміку облікової ставки у 2024 р. розділився як 7:4 на користь зниження ще на 0,5-1 п.п.

"Укрнафта" стала лідером видобувної галузі з доходом 95,17 млрд грн за 2023 р.

Мінвідновлення закликало до 10 липня повернути всі фури з ЄС до України для оновлення документів

Обіцяні G7 та ЄС кошти Україні від російських активів не зменшують розміру українських претензій до РФ у судах - міністр юстиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА