18:33 23.05.2022

Зупинено газопостачання Донецької та Луганської областей через пошкоджений окупантами магістральний газопровід - ОГТСУ

1 хв читати
Зупинено газопостачання Донецької та Луганської областей через пошкоджений окупантами магістральний газопровід - ОГТСУ

Зупинено газопостачання Донецької та Луганської областей через пошкоджений у понеділок обстрілами російських військ магістральний газопровід, повідомив "Оператор ГТС України".

За даними компанії, цим газопроводом транспортували газ до населених пунктів Донецької та Луганської областей, з 14:00 подання природного газу до цієї ділянки ГТС припинено.

"Виконання відновлювальних робіт та відновлення транспортування газу неможливі через активні бойові дії. Альтернативні варіанти транспортування газу до регіонів відсутні через несанкціоноване втручання у роботу ГТС на території, окупованій російськими військами", - зазначив оператор.

Одночасно співробітники ОГТСУ залишаються на території регіонів, перебувають на постійному контакті з військовими та представниками військово-цивільних адміністрацій, щоб за першої нагоди розпочати відновлення пошкодженої газотранспортної інфраструктури, зазначено в повідомленні.

"Для того щоб убезпечити себе, споживачам Донецької та Луганської областей необхідно керуватися рекомендаціями регіональних операторів розподільчих мереж", - наголосили в ОГТСУ.

Як повідомлялося, 11 травня 2022 року фахівці ОГТСУ зафіксували перекриття кранів у р-ні компресорної станції "Новопськ" на магістральному газопроводі, який транспортував газ на територію Донецької та Луганської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА